DZ254S-11-15-48
MFR.Part #
DZ254S-11-15-48
JLCPCB Part #
C5160798
Package
SMD,P=2.54mm(Staggered pins)
Description
1 15P 1x15P 2.54mm 2.54mm 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm(交错脚) Pin Headers ROHS