DZ254S-11-11-48
MFR.Part #
DZ254S-11-11-48
JLCPCB Part #
C5160794
Package
SMD,P=2.54mm(Staggered pins)
Description
1 11P 1x11P 2.54mm 2.54mm 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm(Staggered pins) Pin Headers ROHS