DZ254S-11-02-50
MFR.Part #
DZ254S-11-02-50
JLCPCB Part #
C17702633
Package
SMD,P=2.54mm(Staggered pins)
Description
1 1x2P 2.54mm 2.54mm 2P 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm(交错脚) Pin Headers ROHS