DZ200R-22-20-39
MFR.Part #
DZ200R-22-20-39
JLCPCB Part #
C2935965
Package
Plugin,P=2mm
Description
1.5A 2 2.7mm 20P 2mm 2mm 2mm 2x10P 3.9mm Pin Header Through Hole 插件,P=2mm Pin Headers ROHS