DZ200R-11-19-39
MFR.Part #
DZ200R-11-19-39
JLCPCB Part #
C5370385
Package
Plugin,P=2mm
Description
1 1.5A 19P 1x19P 2.8mm 2mm 2mm 3.9mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS