DZ200R-11-13-39
MFR.Part #
DZ200R-11-13-39
JLCPCB Part #
C5370379
Package
Plugin,P=2mm
Description
1 1.5A 13P 1x13P 2.8mm 2mm 2mm 3.9mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS