DZ200R-11-10-39
MFR.Part #
DZ200R-11-10-39
JLCPCB Part #
C5370376
Package
Plugin,P=2mm
Description
1 1.5A 10P 1x10P 2.8mm 2mm 2mm 3.9mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2mm Pin Headers ROHS