DZ200R-11-09-39
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
DZ200R-11-09-39
JLCPCB Part #
C5370375
Package
Plugin,P=2mm
Description
1 1.5A 1x9P 2.8mm 2mm 2mm 3.9mm 9P Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS