DZ127R-11-09-25
MFR.Part #
DZ127R-11-09-25
JLCPCB Part #
C2935949
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
1 1.27mm 1A 1mm 1x9P 2.5mm 3mm 9P Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS