DW254W-22-06-85
MFR.Part #
DW254W-22-06-85
JLCPCB Part #
C2936000
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
2 2.54mm 2.54mm 2x3P 3A 6P 8.5mm Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS