DW254W-11-05-85
MFR.Part #
DW254W-11-05-85
JLCPCB Part #
C2935995
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
1 1x5P 2.54mm 3A 5P 8.5mm Brass Gold Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS