DW254S-22-08-85
MFR.Part #
DW254S-22-08-85
JLCPCB Part #
C5160819
Package
SMD,P=2.54mm
Description
2 2.54mm 2.54mm 2x4P 3A 8.5mm 8P Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2.54mm Female Headers ROHS