DW254R-22-18-85
MFR.Part #
DW254R-22-18-85
JLCPCB Part #
C2935990
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
18P 2 2.54mm 2.54mm 2x9P 3A 8.5mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS