DW254R-22-14-85
MFR.Part #
DW254R-22-14-85
JLCPCB Part #
C2935988
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
14P 2 2.54mm 2.54mm 2x7P 3A 8.5mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS