DW254R-11-21-85
MFR.Part #
DW254R-11-21-85
JLCPCB Part #
C7506619
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 1x21P 2.54mm 21P 3A 3mm 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS