DW200R-11-10-43
MFR.Part #
DW200R-11-10-43
JLCPCB Part #
C7506681
Package
Plugin,P=2mm
Description
1 1.5A 10P 1x10P 2.8mm 2mm 4.3mm Gold Phosphor Bronze Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2mm Female Headers ROHS