DW200R-11-05-43
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
DW200R-11-05-43
JLCPCB Part #
C2935969
Package
Plugin,P=2mm
Description
1 1.5A 1x5P 2.8mm 2mm 4.3mm 5P Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS