DW127R-22-14-23
MFR.Part #
DW127R-22-14-23
JLCPCB Part #
C2935955
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
1.27mm 1.27mm 14P 1A 1mm 2 2.3mm 2x7P 3mm Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS