DW127R-22-06-23
MFR.Part #
DW127R-22-06-23
JLCPCB Part #
C2935951
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 2.3mm 2x3P 3mm 6P Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS