1.25-11PWB
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
1.25-11PWB
JLCPCB Part #
C5140428
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 11 11P 125V 1A 1x11P Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS