WI0402UC6N2JST-HF
MFR.Part #
WI0402UC6N2JST-HF
JLCPCB Part #
C18221139
Description
110mΩ 25@250MHz 4.8GHz 6.2nH 760mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS