WBA3416L600T-D-HF
MFR.Part #
WBA3416L600T-D-HF
JLCPCB Part #
C2921051
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7Ω 10MΩ 2 200mA 50V 60uH@100kHz SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS