WBA1008D102PT-F-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
WBA1008D102PT-F-HF
JLCPCB Part #
C22463740
Package
1008
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 1kΩ@100MHz 2 240mA 500mΩ 50V 1008 Common Mode Filters ROHS