WBA0805D900PT-G4-HF
MFR.Part #
WBA0805D900PT-G4-HF
JLCPCB Part #
C2921048
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 350mΩ 400mA 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS