SFEK4020A-1R5N-HF
MFR.Part #
SFEK4020A-1R5N-HF
JLCPCB Part #
C22464390
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 3.7A 39mΩ 7.3A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS