SFEK4020A-1R0N-HF
MFR.Part #
SFEK4020A-1R0N-HF
JLCPCB Part #
C22464389
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 32mΩ 4.5A 7.7A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS