SFEK4020A-150M-HF
MFR.Part #
SFEK4020A-150M-HF
JLCPCB Part #
C22464396
Package
SMD,4x4mm
Description
1.7A 15uH 3.3A 364mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS