SFEK4012A-6R8M-HF
MFR.Part #
SFEK4012A-6R8M-HF
JLCPCB Part #
C22464383
Package
SMD,4x4mm
Description
1.9A 188mΩ 2.2A 6.8uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS