SFEK3015A-1R5N-HF
MFR.Part #
SFEK3015A-1R5N-HF
JLCPCB Part #
C22464366
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 2.7A 5.5A 65mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS