SFEK3012A-4R7M-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFEK3012A-4R7M-HF
JLCPCB Part #
C22464359
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5A 2.2A 210mΩ 4.7uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS