SFE8040A-681M-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-681M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464243
Package
SMD,8x8mm
Description
2.1Ω 600mA 650mA 680uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS