SFE8040A-680M-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-680M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464234
Package
SMD,8x8mm
Description
1.4A 1.6A 235mΩ 68uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS