SFE8040A-5R6M-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-5R6M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464225
Package
SMD,8x8mm
Description
25mΩ 4.5A 5.6uH 6.5A ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS