SFE8040A-560M-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-560M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464233
Package
SMD,8x8mm
Description
1.6A 1.7A 205mΩ 56uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS