SFE8040A-4R7M-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-4R7M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464224
Package
SMD,8x8mm
Description
21mΩ 4.5A 4.7uH 6.5A ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS