SFE8040A-150M-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-150M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464229
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2.8A 3.6A 53mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS