SFE6045A-820M-F-HF
MFR.Part #
SFE6045A-820M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464208
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 1.1A 430mΩ 82uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS