SFE6045A-561M-F-HF
MFR.Part #
SFE6045A-561M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464214
Package
SMD,6x6mm
Description
2.75Ω 420mA 460mA 560uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS