SFE6028A-2R2M-F-HF
MFR.Part #
SFE6028A-2R2M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464164
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 20mΩ 4.1A 5.6A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS