SFE6028A-102M-F-HF
MFR.Part #
SFE6028A-102M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464184
Package
SMD,6x6mm
Description
1mH 220mA 230mA 5.98Ω ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS