SFE6028A-101M-F-HF
MFR.Part #
SFE6028A-101M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464179
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 680mΩ 710mA 770mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS