SFE6020A-680M-F-HF
MFR.Part #
SFE6020A-680M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464159
Package
SMD,6x6mm
Description
68uH 825mΩ 850mA 850mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS