SFE6020A-5R6M-F-HF
MFR.Part #
SFE6020A-5R6M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464309
Package
SMD,6x6mm
Description
2.4A 2.9A 5.6uH 83mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS