SFE6020A-4R7M-F-HF
MFR.Part #
SFE6020A-4R7M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464308
Package
SMD,6x6mm
Description
2.5A 3.6A 4.7uH 62mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS