SFE6020A-2R2M-F-HF
MFR.Part #
SFE6020A-2R2M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464306
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 29mΩ 3.5A 4.5A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS