SFE6020A-1R5N-F-HF
MFR.Part #
SFE6020A-1R5N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464305
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 22mΩ 4A 5.1A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS