SFE5040B-220M-F-HF
MFR.Part #
SFE5040B-220M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464289
Package
SMD,5x5mm
Description
1.6A 1.9A 151mΩ 22uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS