SFE5040B-102M-F-HF
MFR.Part #
SFE5040B-102M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464303
Package
SMD,5x5mm
Description
1mH 300mA 320mA 6.03Ω ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS