SFE5020B-471M-F-HF
MFR.Part #
SFE5020B-471M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464122
Package
SMD,5x5mm
Description
230mA 250mA 470uH 5.253Ω ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS