SFE5020B-1R5N-F-HF
MFR.Part #
SFE5020B-1R5N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464101
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5uH 3.5A 31mΩ 4.5A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS